Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!
В този раздел можете да рекламирате вашите проект/и или да споделяте интересни уеб сайтове и т.н
Аватар
Потребител
Потребителско име: Skolefs
Ранг във форума: Потребител

Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от Skolefs »

Изображение

Здравейте драги потребители на BLACK-GAMING, върнахме проекта "Dark-ps Community" за да изпълняваме безплатно вашите заявки за аватари,банери и др. вид заявки!

Форум: http://darkpscommunity.ml/
Discord: https://discord.gg/maYNUhRxtR
Последно промяна от Skolefs на Вто Окт 19, 2021 3:43 pm, променено общо 1 път.

Аватар
Модератор
Потребителско име: NecheB
Ранг във форума: Модератор
Обратна връзка:

Re: Dark-ps Community - Всичко за Photoshop!

Мнение от NecheB »

Този проект го виждам не знам за кой път. Ту пуснат, ту спрян или със сменено име и нищо друго ново! Безплатен форум наспамен с реклами от Google (понеже е безплатен :D). Ако наистина имаш толкова голямо желение за развитие на такъв проект замисли се за платени хостинг и домейн. Нещо креативно! Лично на мен като видя BulgarianForum.Net и вече ме губиш! Форум са Photoshop с много странни раздели! На лафче, Филми, Музика и т.н.? Раздела който е "свързан" с тематиката на форума НЕ намирам!!! Виждам лого с слоган "Всичко за Photoshop", но не намирам наистина нищо нищо ... Едно голямо нищо за съжаление :( !!! Ще кажеш "има раздел "Дизайн" .." Е то го има, но в него Заявки, Лични изработки и уроци??? Това го има във всеки форум! С какво форума ти е по-различен от на останалите? Липсва просто раздела с CS сървъри :D ... Не го приемай навътре, а го приеми така, че да се постареш да направиш проекта успешен! НЕ съм сигурен до колко си сериозен! Не знам защо ще го напиша това, но ако наистина си сериозен и искаш да се развиваш и да направиш такъв проект бих финансирал домейна и хоста, та даже сигурно и всичко мога да направя само да изпълняваш завки и да го пълниш, макар че сигурно и за пълнене и развиване пак ще се задействам по-добре! Продължавам по темата! Форум окей, но за какво Дискорд? Заявки в дискорд или във форума? Така се опитваш да развиеш 2 неща за едно и също нещо, но да бъдем реалисти - Дискорда ти пълен, а форума празен? Избери едното, а не и двете! Ако ще е само заявки и да си спамите кой какво направил най-добре остави само дискорда! Няма смисъл от форум!
Дано да прочетеш това до край, да не изригнеш нападателно :D и дано да разбереш моята гледна точка и да наклониш нещата в правилната посока!
Успех!
Аватар
Admin
Потребителско име: Alpha
Ранг във форума: Admin
Обратна връзка:

Мнение от Alpha »

Току-що създадох нов раздел за подобни теми - viewforum.php?f=36
Темата ще се премести в правилния раздел.
“Its only after we have lost everything that we are free to do anything.”
― Fight Club
Изображение
Аватар
Потребител
Потребителско име: Skolefs
Ранг във форума: Потребител

Мнение от Skolefs »

Вече сме с нов форум, http://darkpscommunity.ml/index.php !
Публикувай отговор